Adam Vasičkanin

Pomoc potrebujú
  /  25. Marca 2019

Náš synček Adamko sa narodil 22.2.2014 predčasne, ako prvý z dvojčiat. Má svoje dvojča Tomáška, ktorý je zdravý, no Adamko to šťastie nemal. Jeho diagnóza DMO, hypertonická forma ho obmedzuje v pohybe aj v reči. Má už päť rôčkov a stále nechodí a nedokáže sa sám najesť. Jeho vôľa napredovať je však veľmi silná. Motiváciu vidí vo svojom zdravom bračekovi.

Začal sa pomaly posúvať a doplazí sa všade, kam len on chce. Tiež začal rozprávať, hovorí pomaly, ale rozumieme mu všetko. Veľmi sa tešíme z každého jeho pokroku. Jeho centrálna koordinácia pohybu je v ťažkej forme, preto potrebuje neustálu špeciálnu starostlivosť a intenzívnu rehabilitačnú liečbu. Veľmi účinná liečba je v ADELI Medical Centre, kde absolvoval už niekoľko rehabilitačných pobytov a jeho stav sa zlepšuje.

Adamko má štyroch súrodencov, preto je pre nás pobyt v ADELI dosť finančné náročný.

Prosíme Vás preto o pomoc, pre neho, aby sa mohol postaviť na nôžky, behať a hrať sa so svojím bračekom. Veríme, že nám finančne pomôžete a spolu to zvládneme. Ďakujeme srdečne všetkým za podporu.

Mamka Mária

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!