Diana Dubeňová

Pomoc potrebujú
  /  12. Júla 2019

Volám sa Dianka a mám 2 roky. Narodila som sa 21. júla 2017 cisárskym rezom v 39. týždni. Všetky vyšetrenia počas gravidity mala moja maminka v poriadku a preto ani ona, ani lekári netušili, že sa narodím s VVCH – rázštep pery a podnebia.

Maminka a tatinko sa museli zmieriť s mojou diagnózou z minúty na minútu. Nebolo to ľahké a nikto nebol pripravený na taký šok. Moji rodičia a sestrička ma veľmi ľúbia a dali by za mňa aj posledné. Nikdy by ma nevymenili.

Prvú operáciu som absolvovala ako 7-dňová, kde mi zašili peru. Druhá operácia ma čakala keď som mala 9 mesiacov, vtedy mi zašili mäkké a tvrdé podnebie. Tretiu operáciu som mala ako 15 mesačná, kde mi urobili korekciu vestibula. Toto je len začiatok môjho života a do budúcnosti ma čakajú ďalšie operácie. Začala som rozprávať, no nikto mi nerozumie aj napriek tomu, že sme navštevovali logopéda a doma cvičili. Moje svaly sú ochabnuté a nadmerne slintám. Veľmi by som chcela rozprávať tak, aby mi aj iné deti rozumeli. Preto ma rodičia zobrali do ADELI, kde vidia veľkú nádej ako mi pomôcť a vyhnúť sa ďalšej komplikovanej operácii podnebia.

Preto prosím dobrých ľudí o pomoc, veď každý z nás si zaslúži mať lepší život. Ďakujem každému kto je ochotný mi pomôcť. 

Mamka Lucia a malá Dianka

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!