Gavendová Klaudia

Volám sa Klaudia a mám 7 rokov. Navštevujem špeciálnu školu, kde sa o mňa dobre starajú a veľmi rada tam chodím. Moje nôžky a ručičky ma zatiaľ veľmi neposlúchajú. Mám detskú mozgovú obrnu, ale prajem si stáť na nožičkách tak ako moji rovesníci. S maminou pravidelne cvičíme každý deň a usilujeme sa, aby som sa postavila na nohy.

Vďaka rehabilitáciám, ktoré som absolvovala v ADELI Medical Centre v Piešťanoch, sa môj zdravotný stav zlepšuje. Denne tam intenzívne rehabilitujem a dostávam odbornú starostlivosť. Každý pobyt ma posúva o krok vpred. Liečba v ADELI si však vyžaduje nemalé finančné prostriedky a poisťovňa na tento pobyt neprispieva.

Preto by som chcela poprosiť všetkých dobrých darcov, ktorí sa zatiaľ nerozhodli, komu venovať svoje 2% z daní, aby mi prispeli na rehabilitačný pobyt do ADELI. Pomôžte mi byť trošku samostatnejšou a zvýšiť moju šancu postaviť sa na nožičky. Rada by som sa čím skôr zaradila medzi svojich rovesníkov. Ďakujem všetkým za podporu.

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých
finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať
z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay.
Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk.
V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje.
V mene pacientov ďakujeme!