Jakub Čurgali

Pomoc potrebujú
  /  13. Júna 2019

Volám sa Kubko a 13. apríla som oslávil 2 roky. Spolu s maminou, tatinom a mladším bratom Lukáškom žijeme v Košiciach. V 19. mesiacoch mi bola diagnostikovaná spinálna svalová atrofia (SMA) typu 2. Mal som 21-mesiacov, keď som začal dostávať injekcie spinrazy (jediný dostupný typ liečby SMA). Injekcie spolu s intenzívnym rehabilitačným programom majú pomôcť mojim atrofovaným svalom opäť sa naštartovať.  

Mojím najväčším snom je postaviť sa na vlastné nôžky a zahrať sa s ostatnými deťmi na ihrisku. Som veselý, veľmi šikovný a snaživý chlapček, tvrdo makám a cvičím každý deň. Rehabilitácie v ADELI mi pomáhajú osvojiť si správne držanie tela a hlavne zosilnieť. A ja naozaj veľmi chcem spraviť prvé kroky a verím, že aj s Vašou pomocou sa mi to podarí.

Z celého srdca Vám ďakujeme.
Kubko s rodinou

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!