Juraj Dostál

Pomoc potrebujú
  /  25. Februára 2019

Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc pre môjho syna Juraja Dostála, ktorý sa narodil dňa 20.9.1985. Vysokoškolský študent v odbore manažment hotelového turizmu tesne pred štátnicami vinou nemocnice Levice a nesprávnou liečbou zo zápalu pľúc sa dostal do veľmi vážneho stavu bdelá kóma. Jeho diagnóza je veľmi závažná a liečba dlhá, prináša so sebou veľa bolesti a utrpenia.

V týchto dňoch odchádzame s ním do Poľska na operáciu Ulzibat, ktorá popri iných starostiach je aj finančne veľmi náročná. Po zákroku sa doporučuje intenzívne profesionálne cvičenie, ktoré nám dokáže poskytnúť len ADELI Medical Center v Piešťanoch. Aj zo skúseností iných rehabilitácií je to jediné miesto, kde s mojim synom robia značné pokroky a dokážu prijať pacienta v stave bdelá kóma. Naposledy ho naučili hrýzť jablko.

So synom žijem a bojujem sama. Náš spoločný príjem sa pohybuje na úrovni minimálnej mzdy. Jeho stav sa pomaly zlepšuje a finančne je to pre mňa neúnosné.

Prosím Vás o pomoc, aby sme sa po operácii Ulzibat dostali opäť na rehabilitáciu, aby Juraj mohol znova napredovať.

Ďakujem Eva Daniš – matka

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!