Mária Kubovová

Volám sa Mária. Mám 3 rôčky a veľmi rada by som behala so svojimi rovesníkmi. Nemám však toľko šťastia. Keď som mala jeden a pol roka, zistili mi genetické ochorenie SMA (spinálna svalová atrofia), ktoré postupne postihuje všetky moje svaly.

Mamka so mnou každý deň cvičí a pravidelne chodíme na rehabilitácie do Popradu. Najviac mi však pomáhajú rehabilitačné pobyty v ADELI Medical Center, počas ktorých sa mi venujú špecializovaní lekári a zdravotné sestry. Predovšetkým vďaka týmto pobytom dokážem sedieť a pohybovať sa na vozíku.

Môj ocko usilovne pracuje, no mamka je doma so mnou, pretože potrebujem nepretržitú opateru. Rehabilitačné pobyty sú veľmi finančne náročné a moji rodičia ich, žiaľ, z vlastných prostriedkov nedokážu zaplatiť. Preto sa obraciam na Vás, dobrých ľudí o pomoc pri financovaní mojej liečby.

V mene mojom aj mojich rodičov sa chcem poďakovať všetkým dobrým ľuďom, ktorí mi doteraz pomohli a aj naďalej sa o mňa starajú.

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých
finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať
z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay.
Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk.
V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje.
V mene pacientov ďakujeme!