Mária Novotná

Pomoc potrebujú
  /  26. Novembra 2018

Dcérka Mária má od operácií 2 roky a sme veľmi šťastní, že je opäť na nohách a začala chodiť. Je za nami kus cesty, ale podstatný kus ešte pred nami. Najviac ju posúvajú dopredu intenzívne rehabilitácie. Finančne rodinu zabezpečuje manžel, ja sa starám o Majku a máme ešte dve staršie deti. Na Majkine, tak potrebné rehabilitácie, nemáme financie nazvyš. Aj keď stojí na nohách, stále je ochrnutá ľavá strana. Ľavá ruka nás stále nepočúva.

Chceli by sme Vás touto cestou poprosiť o pomoc pre našu Máriu, aby mohla absolvovať ďalšie potrebné rehabilitácie v ADELI Medical Centre. Za Vašu pomoc zo srdca ďakujeme!

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!