Miroslav Tóth

Pomoc potrebujú
  /  5. Júna 2019

Náš syn Miroslav sa pri veľkom tlaku pracovných povinností dostal dňa 6. marca 2014 do stavu bdelej kómy po mozgovej príhode. Pracoval ako živnostník a to si vyžadovalo veľa sily. Postupne mal vysoký tlak a jeho zdravotný stav sa zhoršoval. Nikdy nepil, nefajčil a žil zdravo, ale pod neustálym napätím a stresom prišli zdravotné ťažkosti.

V marci 2014 sa dostal do bdelej kómy a v júli 2014 sa mu narodil syn Marko. Marko je pre neho životabudič. Keď príde k nemu hladká ho, láska a viditeľne pookreje. Miroslav vníma všetko, čo sa okolo neho deje. Na vtipy sa zasmeje, keď je niečo smutné poplače si, ale nerozpráva a nechodí. Staráme sa o neho matka a otec 24-hodín denne, už sme na konci svojich síl. Sme dôchodcovia a z našich dôchodkov mu nedokážeme zaplatiť potrebné rehabilitácie v ADELI Medical Centre v Piešťanoch, ktoré mu veľmi prospievajú a aj lekári vidia, že jeho zdravotný stav sa pomaly zlepšuje. Je to pomaly, ale nádej máme stále.

Po jeho poslednom pobyte v ADELI nastali viditeľné zlepšenia. Rozumie všetko, čo mu hovoríme, pravou rukou dokáže naznačiť ako sa práve cíti. Dokonca začal počítať na ruke a aj píše číslice, čo predtým nedokázal.

My zo svojich finančných zdrojov sme mu zaplatili deväť krát pobyt v ADELI, ale aj za pomoci dobrých ľudí, ktorí s nami cítia. Preto Vás prosíme o pomoc pre nášho syna Miroslava, nám v tak ťažkej situácii.

Ďakujeme všetkým, ktorých tento príbeh osloví.

rodina Tóthová

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!