Sabína Fajnorová

Pomoc potrebujú
  /  3. Decembra 2018

Naša dcérka Sabínka sa narodila 22.05.2013 v 40. týždni tehotenstva ako druhé dieťatko. Veľmi sme sa na ňu tešili, žiaľ sonografia ukázala vrodenú vývojovú chybu mozgu ako 3-komorový hydrocefalus. Pred narodením sme absolvovali veľa vyšetrení ako i odber plodovej vody, magnetickú rezonanciu a výsledky ukazovali, že by ochorenie nemalo byť závažné. Čas plynul a my sme pozorovali iný vývoj ako bol u syna.

Sabínka bola ako handrová bábika, hypotonické svalstvo a nezáujem o nič nás desili. Začali sme rehabilitovať v ADELI Medical Centre, kde sa po viacerých pobytoch svalstvo normalizuje. Sabínka zatiaľ nevie rozprávať ani chodiť, neštvornožkuje, ale veľmi sa snaží posúvať dopredu po kolienkach. Dokáže sa posadiť, sedí, s oporou stojí a pokúša sa aj kráčať s pomocou. Jej oko a mozog majú spomalený reflex a o to ťažšie je všetko pre ňu.

My sa veľmi tešíme z jej pokrokov, pretože keby sme intenzívne nerehabilitovali, bola by ležiace dievčatko. Narodila sa ako jediná na svete s genetickou mutáciou, ktorá je stále v riešení genetikov. Rehabilitácie v ADELI Medical Centre jej viditeľne pomáhajú, preto budeme vďační za akúkoľvek finančnú pomoc pre našu dcérku.

Rodina Fajnorová

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!