Samuel Gecík

Pomoc potrebujú
  /  18. Januára 2019

Moje meno je Samuel Gecík a mám 22 rokov. Pred šiestimi rokmi som utrpel úraz, keď som po nešťastnom skoku do vody hlavou narazil na dno a zlomil si tri krčné stavce. Tie stlačili miechu, čo spôsobilo, že som ochrnul od krku nadol. Podstúpil som operáciu, pri ktorej mi zrekonštruovali poškodené stavce a spojili mi ich titánovou podložkou. Po čase sa mi na svaloch ramena a bicepsoch objavil zášklb. Na tom som začal stavať a postupným tréningom som dokázal sám sa nakŕmiť alebo obslúžiť notebook, či mobil.

Teraz sa vďaka rehabilitáciám snažím môj stav napraviť ako sa len dá. Cvičenie v ADELI Medical Centre mi výrazne pomáha posilňovať svalstvo, čím prispieva k väčšej samostatnosti , ktorú sa postupne snažím dosahovať. Aj vďaka tomu dnes študujem v prvom ročníku na Technickej univerzite v Košiciach.

Budem Vám veľmi vďačný, ak mi pomôžete pri mojej snahe, tým mi umožníte napredovať v ústrety mojím cieľom.

Ďakujem všetkým Samuel!

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!