Terézia Melicherová

Pomoc potrebujú
  /  27. Februára 2019

Naša Terezka sa narodila 15.8.2018. Prvé štyri mesiace sa vyvíjala ako každé zdravé dieťatko. Zlom nastal 16.12.2018, kedy nám prestala pásť koníčky a hýbať nožičkami. Boli sme dva dni v nemocnici na pozorovanie. Z testov, ktoré robili, nezistili príčinu vzniku náhlej hypotónie s akcentom na dolné končatiny. Počas sviatkov Terezke ochabol cely chrbátik, prestala bľabotať, plakať, kričať, len ticho vzlykala. Od 8.1.2019 sme začali chodiť po vyšetreniach a ambulantne rehabilitovať v ADELI. Lekári zatiaľ nezistili príčinu jej náhleho stavu, ešte nás čakajú ďalšie testy u špecialistov.

Terezka doma pravidelne cvičí od 9.1.2019, navštevuje ADELI a chodí plávať. Odvtedy nám robí pokroky, hlas jej zosilnel a už ju opäť počujú i susedia. Dokáže na chvíľu zdvihnúť hlavičku, keď je na brušku, pretočiť sa z bruška na chrbátik. Zatiaľ nevieme, čo sa jej pred Vianocami prihodilo, možno na to nikdy neprídeme, ale jej stav sa pomaly zlepšuje.

Je to naša veľká bojovníčka, ktorá každý deň o milimeter napreduje. V ADELI sú odborníci, ktorí Terezke pomáhajú. Radi by sme absolvovali rehabilitačný pobyt a tým pomohli Terezku posunúť o krok ďalej. Preto Vás chceme z celého srdca poprosiť o pomoc.

Všetkým Vám ďakujeme, rodičia Terezky.

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!