Tomáš Koštial

Pomoc potrebujú
  /  11. Marca 2019

Náš synček Tomáško sa narodil predčasne na prelome 29. až 30. týždňa tehotenstva akútnou sekciou, kvôli prepadnutej placente s hmotnosťou 1600 g a Apgar score 1. Pre dychovú tieseň bol hneď intubovaný, na úplnej ventilácii 5 dní, na čiastočnej 8 dní, neskôr už len na podpornom kyslíku. Pre rýchle krvácanie s dilatáciou a pre rozvoj hydrocefalu mu bol ako 2 týždňovému implantovaný Rickhamov rezervoár do pravej komory. V nemocnici pobudol takmer 2 mesiace.

Často chodievame na rôzne odborné kontroly, vyšetrenia, či podpornú liečbu. Napriek ťažkému osudu Tomáško bojuje ako drak. Cvičíme 4-krát denne Vojtovu metódu, sme zaradení do zoznamu čakateľov na rehabilitačný pobyt do Martina. Aktuálne má Tomáško 5,5 mesiaca – na udržanie si hlavičky, v polohe na brušku, musí vynaložiť veľa síl. Podľa lekárov nám pre nízke svalové napätie môžu pomôcť jedine odborné cvičenia a rehabilitačné pobyty. Preto plánujeme navštíviť aj súkromné rehabilitačné centrum ADELI Medical Center v Piešťanoch.

Zo srdca ďakujeme za každú finančnú pomoc, ktorá prispeje ku krajšej a hodnotnejšej budúcnosti nášho synčeka Tomáška.

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!