Veronika Vašková

Pomoc potrebujú
  /  2. Augusta 2019

Volám sa Veronika, maminke som sa narodila predčasne. Keďže som strávila dva mesiace v inkubátore a môj život bol ako na hojdačke, mala som príliš oneskorený psychomotorický vývoj. Ale maminka so mnou začala navštevovať ADELI Medical Center v Piešťanoch. Zatiaľ ešte nelozím, ani sama nestojím, no pokiaľ sa nestresujem, tak v kľude usedím a dokážem už pozerať moje obľúbené rozprávky.

V ADELI ma naučili spolupracovať pri cvičení a nemať strach z neznámeho prostredia. Preto sa môžem každým ďalším pobytom priblížiť k môjmu vysnívanému cieľu a to – „stáť na vlastných nohách“. Aj moju maminku v ADELI niečo naučili, a to nevzdávať sa a bojovať za každý pokrok ako tigrica.

Preto chcem poprosiť dobrých ľudí o príspevok na rehabilitačný pobyt do ADELI. Toto zariadenie mi ponúka kvalitnú rehabilitáciu s odborným personálom. Pobyt je pre moju rodinu dosť finančne náročný. Za každú pomoc vám budeme nesmierne vďační.

Ďakujeme!

CHCEM PRISPIEŤ

na pomoc tomuto pacientovi

Poplatky služby CardPay

Vzhľadom na zachovanie transparentnosti financovania a prístupu Nadácie ADELI o darovaní 100% všetkých finančných prostriedkov na liečbu pacientov, by sme Vás radi upozornili na poplatky, ktoré nám bude banka strhávať z Vami darovaných financií prostredníctvom služby CardPay. Cenník služby CardPay.

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Suma sa udáva v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.nadaciaadeli.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. V mene pacientov ďakujeme!